O nás

Cestovní kancelář ČEZPROKA je ryze česká soukromá společnost zaměřující se od roku 1994 na cestovní servis pro firmy a jednotlivce dle individuálních požadavků klientů, incentivní turistiku, organizaci výstav veletrhů, prezentačních akcí, cateringový servis, reklamu.

Nedílnou součástí naší speciální nabídky je pořádání "dovolené na míru", při které věnujeme maximální pozornost každému detailu cesty, snažíme se o maximální zachování požadavků klientů, při zachování soukromí a pohodlí. Bez nadsázky se dá říci, že co dovolená na míru, to originál.

Ohledy z našich zájezdů


Olympijské hry v Číně

Zájezd do Číny

V roce 2008 jsme navštívili Čínu. Při bohatém programu si každý přišel na své: návštěva Zakázaného města, Dlouhé Čínské Zdi, chrámu Nebes a závěrem Letní Olympijské Hry.

Číst dále ›

Romantické Benátky

Dovolená v Benátkách

Zajistili jsme zájezd do Benátek s bohatým programem, včetně dopravy. Při prodlouženém víkendu klienti navštívili náměstí Sv. Marka, Piazza San Marco, Ostrov Murano, Canal Grande. Každý mohl trávit čas individuálně dle své chuti.

Číst dále ›

Irsko + Dublin

Irsko

Námi připravený poznávací zájezd do Irského Dublinu. K vidění bylo historické město a blízké okolí. Při návštěvě Guinnesse Store jsme dostali certifikát za správné natočení piva.

Číst dále ›

Aruba trip

Aruba trip

Naši klienti absolvovali odpočinkovou dovolenou na Arubě. Mimo odpočívání bylo hlavním programem Jeep Safari. Jeepy jsme objeli nejzajímavější místa Aruby

Číst dále ›

Zlatý okruh

Projetí západu Ameriky

V pěti denním výletu jsme se zastavili na západě Ameriky. K vidění byly nejznámější pamětihodnosti Los Angeles, umělé oázy v Coloredské poušti i proslulý Grand Canyon.

Číst dále ›

Lyžování Zillertal

Lyžování v Rakousku

Cesta za prodlouženým víkendem plným Alpského lyžování nejvyšší kvality. Program byl doplněn o závody na sáňkařské dráze.

Číst dále ›

Lyžování Seefeld

Lyžování v Seefeldu

Zařizovali jsme prodloužený víkend do Rakouského Seefeldu. Kdo chtěl, mohl lyžovat, alternativou byly běžky. Pokud si chtěl někdo jen odpočinout, mohl využít hotelový wellness.

Číst dále ›

USA, Mexiko, Hawai

Zájezd do USA, Mexika a Hawaie

První až čtvrtý den jsme strávili prohlídkou rušného New Yorku. Dále si klienti mohli vybrat, zda budou pokračovat do Mexika nebo na Hawai. V obou případech na ně čekal bohatý program.

Číst dále ›

Veletrh Bauma

Veletrh strojů

Pro váženého klienta jsme připravili ubytování a transfer na veletrh stavebních strojů.

Číst dále ›

Madrid trip

Prodloužený víkend V Madridu

Evropský prodloužený víkend, tentokrát do Španělského Madridu. Zajišťovali jsme cestu, ubytování a prohlídku města. K vidění bylo například Museum Thysso

Číst dále ›

A mnoho dalších...