Zajištění dopravy

Máme přehled a mnohaleté zkušenosti v zajišťování dopravy, ať už se jedná o letenky nebo sjednání plavby. Našim cílem je ušetřit vás od nepříjemných starostí na místě a špatných zkušeností s nedůvěryhodnými firmami. Víme jaké společnosti jsou spolehlivé a pracujeme s jejich aktuální nabídkou.

Teambuilding

Každý den pro naše klienty zajišťujeme dopravu a tím získáváme další zkušenosti a přehled o trendech moderního cestování. Nejběžněji zajišťujeme aerotaxi do různých míst na světě. Díky přehledu můžeme nabídnout ty nejlevnější letenky na trhu do celého světa. Od společností, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a dostáváme výhody pro naše klienty. Právě proto se vyplatí nechat si zařídit cestu od nás.

Letenky

Každý den srovnáváme letenky a našim zákazníkům nabízíme ty nejvýhodnější a nejlevnější. Jestli máte zájem o komplikovanější cestu, která se skládá z několika přestupů a volnými dny v zajímavých městech, připravíme vám plán a program pro celou dovolenou.

Transfer z letiště

Koupili jste si letenky, ale již nemáte zařízený odvoz do hotelu? Nebo váš zájezd neobsahuje transfer z letiště a nechcete řešit tyto věci až na místě? Zařídíme přistavení vozu nebo domluvíme autobus, který má po cestě váš hotel.

Pronájem auta v zahraničí

Když do zahraničí letíte letadlem nebo jedete autobusem, ať už kvůli ceně, rychlosti nebo pohodlí, a chcete tam pak dále cestovat, necháme vám připravit libovolné auto, kam budete potřebovat. Objednáním auta si zajístíte, že se vám dostane jaké chcete a ještě ušetříte za včasnou rezervaci.

Zajištění trajektu

Rádi jezdíte autem na ostrovy, kam dojet nelze? Jestli nemáte zkušenosti nebo nechcete řešit objednávku trajektu, my vám jí zařídíme i s plánem, odkud je nejlepší se nalodit pro vaší cílovou destinaci. Orientujeme se v kvalitách a srovnáváme ceny trajektových společností.