Sportovní akce

Skvělá atmosféra, pivo, kamarádi a nejlepší sportovci světa. I když zajišťujeme lístky na zápasy a závody v České Republice, mnoho zajímavých sportovních akcí se koná v zahraničí.

Sportovní akce

Vůbec nejoblíbenější jsou zájezdy za sportem do zahraničí, ať už kvůli mnohem lepší atmosféře, nebo sportům, které se u nás nekonají. Pojeďte s námi na nejprestižnější zápasy, které se konají na těch největších stadionech světa. Jste spíše milovníci rychlých kol? Už jste někdy viděli všechny závody F1 v sezóně na živo? Pro nás není problém takový zájezd připravit s ubytováním i lístky na ty nejlepší místa v tribuně. Pro představu zde uvádíme již připravené zájezdy, ale uspořádáme vám i jiné, které si budete přát. V době olympiády zařizujeme lístky pro všechny disciplíny, které se konají.

Nezapomenutelný zážitek

Máte partu kamarádů a všichni podporujete stejný sport? Domluvte se spolu, poptejte u nás zájezd a vyjeďte fandit svému oblíbenému týmu. Zajistíme ubytování i transport a vy si budete jen užívat mocné atmosféry. Mimo zápas připravíme zajímavý program a určitě se nudit nebudete. Pokud budete mít zájem, spojíme i několik sportovních akcí do jednoho zájezdu.

Nabídka

Semifinále německého poháru: Bayern Mnichov - Borussia Dortmund

Mnichov

5990.00 Kč

Zobrazit zájezd

Vstupenka na Borussia Dortmund - 1.FC Köln

Dortmund

6990.00 Kč

Zobrazit zájezd

MS v hokeji 2017 - ČR - Kanada & Bělorusko bus

Paříž

5490.00 Kč

Zobrazit zájezd

Vstupenky na BMW Open Mnichov - čtvrtfinále

Halle

1800.00 Kč

Zobrazit zájezd

AC Milán - AS Řím

Milán

9990.00 Kč

Zobrazit zájezd

Paris Saint-Germain - SC Bastia

Paříž

10490.00 Kč

Zobrazit zájezd

MS v hokeji 2017 - ČR - Kanada & Bělorusko

Paříž

13990.00 Kč

Zobrazit zájezd

Manchester City - Crystal Palace

Manchester

24990.00 Kč

Zobrazit zájezd

Všechny akce ›