Sportovní akce

Skvělá atmosféra, pivo, kamarádi a nejlepší sportovci světa. I když zajišťujeme lístky na zápasy a závody v České Republice, mnoho zajímavých sportovních akcí se koná v zahraničí.

Sportovní akce

Vůbec nejoblíbenější jsou zájezdy za sportem do zahraničí, ať už kvůli mnohem lepší atmosféře, nebo sportům, které se u nás nekonají. Pojeďte s námi na nejprestižnější zápasy, které se konají na těch největších stadionech světa. Jste spíše milovníci rychlých kol? Už jste někdy viděli všechny závody F1 v sezóně na živo? Pro nás není problém takový zájezd připravit s ubytováním i lístky na ty nejlepší místa v tribuně. Pro představu zde uvádíme již připravené zájezdy, ale uspořádáme vám i jiné, které si budete přát. V době olympiády zařizujeme lístky pro všechny disciplíny, které se konají.

Nezapomenutelný zážitek

Máte partu kamarádů a všichni podporujete stejný sport? Domluvte se spolu, poptejte u nás zájezd a vyjeďte fandit svému oblíbenému týmu. Zajistíme ubytování i transport a vy si budete jen užívat mocné atmosféry. Mimo zápas připravíme zajímavý program a určitě se nudit nebudete. Pokud budete mít zájem, spojíme i několik sportovních akcí do jednoho zájezdu.

Nabídka

Vstupenka na Chelsea - Newcastle United

Londýn

6090.00 Kč

Zobrazit zájezd

Vstupenka na Tottenham - Watford

Londýn

5190.00 Kč

Zobrazit zájezd

Vstupenky na Crystal Palace - Manchester City

Londýn

2090.00 Kč

Zobrazit zájezd

Vstupenka na Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach

Dortmund

3990.00 Kč

Zobrazit zájezd

Vstupenky na Manchester United - Liverpool

Manchester

9290.00 Kč

Zobrazit zájezd

Tottenham - Crvena Zvezda Bělehrad

Londýn

7690.00 Kč

Zobrazit zájezd

Vstupenka na Atletico Madrid - Bayer Leverkusen

Madrid

3990.00 Kč

Zobrazit zájezd

Vstupenky na Tottenham - Crvena Zvezda Bělehrad

Londýn

2690.00 Kč

Zobrazit zájezd

Všechny akce ›