Sportovní akce

Skvělá atmosféra, pivo, kamarádi a nejlepší sportovci světa. I když zajišťujeme lístky na zápasy a závody v České Republice, mnoho zajímavých sportovních akcí se koná v zahraničí.

Sportovní akce

Vůbec nejoblíbenější jsou zájezdy za sportem do zahraničí, ať už kvůli mnohem lepší atmosféře, nebo sportům, které se u nás nekonají. Pojeďte s námi na nejprestižnější zápasy, které se konají na těch největších stadionech světa. Jste spíše milovníci rychlých kol? Už jste někdy viděli všechny závody F1 v sezóně na živo? Pro nás není problém takový zájezd připravit s ubytováním i lístky na ty nejlepší místa v tribuně. Pro představu zde uvádíme již připravené zájezdy, ale uspořádáme vám i jiné, které si budete přát. V době olympiády zařizujeme lístky pro všechny disciplíny, které se konají.

Nezapomenutelný zážitek

Máte partu kamarádů a všichni podporujete stejný sport? Domluvte se spolu, poptejte u nás zájezd a vyjeďte fandit svému oblíbenému týmu. Zajistíme ubytování i transport a vy si budete jen užívat mocné atmosféry. Mimo zápas připravíme zajímavý program a určitě se nudit nebudete. Pokud budete mít zájem, spojíme i několik sportovních akcí do jednoho zájezdu.

Nabídka

Vstupenky na Arsenal - Sheffield United

Londýn

4990.00 Kč

Zobrazit zájezd

Vstupenky na Manchester City - Crystal Palace

Manchester

2490.00 Kč

Zobrazit zájezd

Vstupenky na West Ham - Everton

Londýn

2890.00 Kč

Zobrazit zájezd

Vstupenka na Real Madrid - Sevilla

Madrid

4190.00 Kč

Zobrazit zájezd

Hertha Berlín - Bayern Mnichov

Berlín

2990.00 Kč

Zobrazit zájezd

Vstupenky na AC Milán - Udinese

Milán

1990.00 Kč

Zobrazit zájezd

Vstupenka Hertha Berlín - Bayern Mnichov

Berlín

1990.00 Kč

Zobrazit zájezd

Vstupenky na FC Barcelona - Granada

Barcelona

1990.00 Kč

Zobrazit zájezd

Všechny akce ›