Naše služby

Čezproka nabízí


Aerotaxi

aerotaxi

Leťte soukromým letadlem kdy a kam budete chtít. S luxusním interiérem a obsluhou jen pro sebe. Navíc ušetříte čas při odbavování.

Více ›

Catering

Catering

Chtěli byste uskutečnit firemní večírek nebo nějakou oslavu a nevíte na koho se obrátit? Vše připravíme s bohatým programem a rauty.

Více ›


Cestování na míru

Cestování na míru

Specializujeme se uskutečňování těch nejnáročnějších cestovatelských snů v rámci dovolené na míru. Plně přizpůsobíme cestování vám.

Více ›

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění

Potřebujete poradit s různými typy cestovního pojištění? Máme přehled o nabízeném pojištění na trhu a rádi ho pro vás připravíme.

Více ›


Dovolená

Dovolená

Máme bohaté zkušenosti s cestováním po celém světě. Spolupracujeme s různými společnostmi a to našim klientů přináší maximální komfort. Pokud nechete klasickou katalogovou dovolenou, pojeďte s námi.

Více ›


Golf

Golf

U nás je hraní golfu omezené na roční období a počasí. Zařídíme vám příjemnou a klidnou hru na nejlepších hřištích světa.

Více ›

Teambuilding

Teambuilding

Jsme specialisté na pořádání teambuildingových akcí. Potřebujete ucelit váš tým nebo zvednout celkovou morálku? Vytvoříme zájezd podle potřeb kolektivu.

Více ›


Zajištění dopravy

Doprava

Připravíme vůz, zajistíme autobus, zabookujem letenky, nalodíme auto na trajekt - Připravíme kompletní servis ohledně dopravy.

Více ›

Zážitky

Zážitky

Z běžné dovolené uděláme nevšední zážitek na celý život. Připravíme zážitky i pro nejnáročnější cestovatele. Nebo si nakombinujte dovolenou jen ze zážitků.

Více ›