Golf na Floridě

Chcete si užít golf, ale v Čechách už mrzne? Vaší oblíbenou hru si můžete užívat po celý rok v teple a Vaše partnerka se zatím může opalovat u moře. Máme pro vás horkou nabídku na dovolenou s golfem v USA! Objevte golf na Floridě v uzavřeném golfovém klubu s bydlením přímo na hřišti.

Jako novinku z naší nabídky zájezdů Vám zajistíme pobyt v kompletně zařízené a vybavené rodinné vile, jenž nabízí uzavřený areál golfového klubu River Strand Golf & Country Club, pouhých několik mil od Mexického zálivu. Golfový resort je vzdálen 40 min od letiště v Tampě, cca 10 minut od letiště v Sarasotě, případně 120 min od letiště v Orlandu či Fort Myers.

V ceně je zahrnuta klimatizovaná rodinná vila, které nabízí dostatek prostoru. K dispozici jsou 2 - 4 ložnice s plně vybavenou kuchyní, jídelna, 2-3 koupelny s WC, terasa a vlastní vyhřívaný bazén s vířivkou. Samozřejmostí je garáž pro dva automobily,WI-FI připojení, pračka se sušičkou, bezplatné užití telefonu v rámci lokálního volání, kabelová televize USA, DVD přehrávač a další nadstandardní vybavení.

Po celou dobu Vašeho pobytu budete mít k dispozici rovněž asistenci a podporu v podobě česky mluvícího zástupce, případně dopravu z letiště, pronájem automobilu a další služby dle Vašich požadavků a přání.