Web zaměřený na poznávací a last minute zájezdy

O webu

| 16. Října, 2015

Protože se každý den pohybujeme na internetu a vyhledáváme nové trendy v oblasti cestování, i protože máme dlouholeté zkušenosti v tomto oboru, chtěli jsme založit web pro všechny zájemce o kvalitní zájezdy. Máme mnoho zkušeností a tipů, které jsme si nechtěli nechat jen pro sebe a nabídnout návštěvníkům více než ostatní. Ještě více jsme takový web chtěli založit, když jsme žádný podobný nenašli.

Jednoduchá struktura

Úvodní stránka poznávací zájezdy last minute nabízí v jednoduchém designu vše, co na tomto webu najdete. Například již zde jsou rozdělené destinace na poznávací zájezdy a last minute zájezdy. Ke každé je krátký popis a na podstránkách si můžete vyhledávat zájezdy podle různých zájmových bodů, které jsou rozděleny na ty nejžádanější českými turisty. Všechny zájezdy aktualizujeme každý den a tím pro návštěvníky zajišťujeme ty nejkvalitnější zájezdy a především za příznivé ceny. V každé stránce je také výpis pět nejvýhodnějších zájezdů, které jsme našli na trhu. Vyznačují se slevou nad 50% původní ceny.

Poznávací zájezdy last minute

Cestovní pojištění

Na tomto webu také umožňujeme zařídit si cestovní pojištění online. Po vyplnění formuláře vám bude pro porovnání nabídnuto několik pojišťoven s různými balíčky. Můžete si tedy vybrat přesně jaký vám bude sedět.

Půjčení auta v zahraničí

Na internetu jsme také našli vyhledávač pro půjčení auta v zahraničí. Možná si říkáte, proč si zamluvit auto ještě před odletem, ale přesně to další informace se dozvíte na našem webu.