MS rugby 2015

Mistrovství světa v rugby

| 11. Října, 2015

Jako každoročně se koná mistrovství světa v rugby, kde se utkávají ty nejlepší týmy.I v roce 2015 se sešli hráči z celého světa, aby poměřili své síly. Tentokrát se mistrovství odehrává v Anglii. Velikou výhodou je, že pokud sledujete tento sport, dá se dostat na zápas i za rozumnou cenu bez dlouhého cestování. Zatím, co stále probíhají skupinové zápasy, již za nedlouho se bude konat finále přímo v Londýně. My vám můžeme nabídnout ještě několik lístků se zajištěním celé cesty (doprava, ubytování, vstupenky).

Rugby

Jaké lístky máme

Čtvrtfinále bude probíhat od 17 - 18. Října v Londýně, kde se utká 8 postupujících týmů, které budou bojovat o další postup. Zatím máme lístky na všechny zápasy, pro zájem nás kontaktujte.

Semifinále

Semifinále v mistrovství světa rugby 2015 bude probíhat v Londýně od 24 - 25. Října. O tyto zápasy je veliký zájem, proto je naše nabídka lístků velmi omezená. Pokud o ně máte zájem, co nejrychleji nás kontaktujte.

O 3. místo

I zápas o 3. místo je velmi žádaný a bude velmi zajímavý. Hráči budou odpočinutí a 30. Října se utkají o prestižní 3. místo. I když se týmy nedostaly do finále, určitě budou chtít bojovat o medailové pozice a ukážou to nejlepší.

Veliké finále

31. Října zjistíme, jaký tým hrál nejlépe a zaslouží si titul nejlepší tým světa. Očekáváme plný stadion, takže atmosféra bude perfektní, hráči mají o co hrát a budou se snažit porazit protivníka. Celý zápas bude plný emocí a tvrdých nárazů. Ovlivní hru veliká úspěšnost kopáčů? Zavolejte nám a rezervujte si lístky na tento prestižní zápas.

Máte zájem o další sportovní zápasy?

Zajišťujeme lístky i s cestovními servisem na různé sportovní akce. Na uvedeném odkazu uvidíte aktuální nabídku akcí, které pořádáme. Nejvíce žádáné jsou fotbalové zápasy evropské ligy, kam jezdí hlavně skupinky mužů za pěkným fotbalem a perfektním atmosférou. Na další zápasy i například hokejové vysílají firmy za odměny své zaměstnance. Výjezd na sportovní akce jsou také oblíbenou formou teambuildingu.

Když už budete v Londýně...

Naší hlavní specializací je dovolená na míru. Když už budete v tomto krásném městě, uspořádáme vám prohlídku města a blízkého okolí.

Londýn