Fotbal Euro 2016

Fotbalová soutěž Euro 2016

| 13. Prosince, 2015

Jako každé 4 roky se i v roce 2016 bude konat prestižní fotbalová soutěž národních týmů Euro 2016. Tentokrát se bude odehrávat v nepříliš vzdálené Francii, takže kromě vstupenek nenecháte veliké poplatky za cestu. Tentokrát byl los pro nás ne moc příjemný. Česká Republika bude hrát ve skupině D s Chorvatskem, Španělskem a Tureckem. První zápasy sice začínají až v červnu, ale lístky na Euro 2016 jsou již v prodeji a pro velký zájem očekáváme rychle vyprodání. Proto si co nejdříve u nás kupte lístky, na který zápas chcete. Také se můžete podívat na naše zájezdy na Euro 2016.

Euro 2016 – Španělsko – Česko

Utkání se odehraje 12. června na stadionu Municipal ve Francouzském Toulouse. Čeká nás těžký soupeř, který má velmi silnou sestavu. Celosvětově se řadí mezi nejlepší týmy a poslední 2 Eura Španělé dokonce vyhráli. Podpořte náš tým a informujte se o dostupnosti lístků na tento zápas v naší cestovní kanceláři.

Euro 2016 – Chorvatsko – Česko

Utkání se bude hrát 17. června na stadionu Geoffroy-Guichard ve Francouzském Saint-Etienne. Chorvatsko patří mezi slabší soupeře naší skupiny, na kterých snad uhrajeme důležité body. Určitě ale mají silný tým a nic se nesmí podcenit. Pro lístky na tento zápas kontaktujte naší kancelář.

Euro 2016 – Turecko – Česko

Toto utkání se odehraje 21. června na stadionu Stade Bollaert-Delelis ve Francouzském městě Lens. Turecko se každým rokem zlepšuje a posouvá se i ve svém hodnocení na Euru. Předminulé Euro se dokonce dostali až do semifinále. Určitě to bude těžký souboj a věříme v důležité body.

Euro 2016

Euro 2016 – vstupenky

Nezajišťujeme jen lístky jen na zápasy České Republiky. Rádi pro vás připravíme lístky i na ostatní zápasy i v jiných skupinách. Při včasném objednání pro vás seženeme lístky na nejvyšší zápasy – čtvrtfinále, semifinále a samotné finále.

Euro 2016 – ubytování

Nezařizujeme pouze vstupenky na zápasy. Rádi pro vás zajistíme ubytování i s dopravou. Protože se primárně věnujeme realizaci dovolené na míru, můžeme speciálně pro vás sestavit fotbalový zájezd na různé zápasy, který bude obohacen o zajímavé programy a poznání Francie.

Euro 2016 – autobus

Máte v plánu se podívat do Francie na některé zápasy, ale nechcete platit za letenky? Můžete využít autobusové dopravy, která je méně nákladná. Autobusy jezdí pravidelně a bez přestupů. Pokud máte zájem, rádi pro vás zajistíme jízdenky.

Euro 2016

Euro 2016 – letenky

Hledáte výhodné letenky do Francie, ideálně až na zápas? Každý den prohledáváme nabídky leteckých společností a díky tomu jsme schopni našim klientům nabídnout ty nejvýhodnější. Pro objednání nás stačí kontaktovat.