Fotbalové Euro 2016 - stadiony

Stadiony na Euru 2016

| 13. Prosince, 2015

Vstupenky na Euro 2016

Sháníte nějaké vstupenky na fotbalové zápasy Euro 2016? Aktuálně nabízíme vstupenky na všechny zápasy do vyprodání zásob. Při zájmu nás kontaktujte.

Lístky na Euro 2016 - online nákup

Canimao (Matanzas)

25700 Kč/os

Stande de France (Saint-Denis)

Národní stadion, který je domovem dvou rugbyových týmů je mimo jiné i hlavním domovem rugbyové a fotbalové Reprezentace. Stadion se nachází na samém okraji Paříže. Na tomto supermoderním stánku, bude probíhat samostatné zahájení a také ukončení závěrečného turnaje.

Stade Velódrome (Marseille)

V jihovýchodní části země u středozemního moře leží stadion Stade Velódrome, který je domovským stadionem Olympique Marseille. Marseille je druhým největším městem Francie

Stade des Lumières (Lyon)

Nově vybudovaný stadion, který je otevřený teprve od ledna letošního roku, postavil klub Olympique Lyon ve spolupráci s Francouzským fotbalovým svazem. Město leží ve střední Francii.

Stade Pierre-Mauroy (Lille)

Dříve známý jako Grand Stade Lille Métropole, je víceúčelový stadion sloužící zejména pro fotbal. Domácí zápasy zde hraje fotbalový klub Lille OSC. Otevřen roku 2012.

Parc des Princes (Paříž)

Parc des Princes česky Park princů, domovem pro tým Paris Saint-Germain FC. Až do postavení Stade de France byl také domácím stadionem francouzské reprezentace.

Nouveau Stade de Bordeaux (Bordeaux)

V Přístavním městě na jihozápadě Francie, leží nový stadion Nouveau Stade de Bordeaux, kde hraje domácí zápasy fotbalový tým FC Girondins de Bordeaux.

Stade Geoffroy-Guichard (Saint-Étienne)

Saint-Étienne je město na středovýchodě Francie, 60 kilometrů jihozápadně od Lyonu a nachází se ve Francouzském středohoří. Stadion je zmodernizován a domácí zápasy na něm hraje klub AS Saint-Étienne.

Allianz Riviera (Nice)

Fotbalový stadion Allianz Riviera v Nice používá pro své domácí zápasy fotbalový klub OGC Nice. Byl otevřen v roce 2013. Nice je francouzské město ležící na jihu v Provence mezi Cannes a Monakem na Azurovém pobřeží Středozemního moře.

Stade Bollaert-Delelis (Lens)

Stade Bollaert-Delelis je stadión sloužící zejména pro fotbal ve francouzském městě Lens. Ke svým domácím utkáním tu nastupuje francouzský celek Racing Lens. Lens je francouzské město ležící na severovýchodě země, asi 180 km vzdušnou čarou od Paříže. Zajímavostí je, že stadion má větší kapacitu, než má město obyvatel.

Stadium Municipal (Toulouse)

Stadium Municipal je multifunkční stadion ve francouzském městě Toulouse. Využívá se především pro fotbalová utkání místního Toulouse FC, ale občas na něm své zápasy hraje i ragbyový klub Stade Toulousain, v poslední době ho pro přípravné zápasy využívá také francouzská ragbyová reprezentace.

Čtěte také:


Zájezdy na Euro 2016

Sháníte ubytování, lístky, dopravu na zápasy Česka v Euru 2016? Pak shlédněte naší nabídku, kterou jsme připravili speciálně pro Euro 2016.

Více ›

Euro 2016 - Skupina F

Zájímají vás i jiné skupiny, než ve kterých hraje Česká Republika? Podívejte se jak vypadá například skupina F

Více ›