Specializovaný web na Egypt

O webu

| 18. Října, 2015

Egypt patří k mezi nejnavštěvovanějším destinacím světa a každoročně sem jezdí mnoho turistů. Některé důležité informace jim ale můžou unikat nebo sem jedou teprve poprvé a snaží se nějaké najit. Protože jsme v Egyptě byli již několikrát, víme na co si dát pozor. Chtěli jsme tyto informace předat dál. Navíc zde nabízíme denně aktualizované zájezdy, které pečlivě vybíráme právě pro vás. Všechny mají jednoduchou strukturu a jsou rozděleny na nejžádanější parametry.

Co zde najdete

Úvodní stránka Egypt funguje jako hlavní rozcestník do celého webu. Najdete zde jaké destinace nabízíme, kam byste neměli zapomenout se podívat, co se dá v Egyptě dělat a pár dalších užitečných rad. Mimo toho zde také najdete proč jet zrovna do Egypta a 5 námi vybraných nejlépe hodnocených hotelů reálnými návštěvníky. K tomu také nabízíme extrémně zlevněné zájezdy, které rozhodně doporučujeme. Jednotlivé podstránky jsou spíše naplněné různými zájezdy do jednotlivých destinací podle výběru.

Egypt

Egypt last minute

Na této podstránce najdete pouze last minute zájezdy. Díky zlevněným zájezdům můžete ušetřit na celé dovolené, ktera bude stejně kvalitní jako za cenu plnou.

Egypt all inclusive

All inclusive zájezdy jsou velmi oblíbené v Egyptě, hlavně v oblasti, kde není příliš restaurací. Navíc jet do Egypta bez stravy v hotelu, může být pro nezkušené i nebezpečné.