Dovolená na míru

Co je dovolená na míru?

| 1. Října, 2015

Dovolená na míru je takový zájezd, který je přesně podle představ a přání klienta. Jestliže ho nedokáže uspokojit běžná nabídka cestovních kanceláří je zde prostor pro volbu „dovolené na míru“. Tento typ dovolené si nejvíce vybírají nároční cestovatelé, kteří si mohou přát prakticky cokoliv a daná cestovní kancelář jim vše zajistí Bohužel, dovolená na míru je často spojena s vyššími náklady na cestování.

Dovolená na míru

Sjednejte si dovolenou na míru u nás

Kromě ostatního množství služeb, je naší hlavní specializací dovolená na míru. Běžně pořádáme tyto zájezdy do celého světa, a to v každém ročním období. Neomezujeme se na věkové skupiny a ani se nezaměřujeme na jeden typ programu. Snažíme se vyhovět každému klientovi, ať už chce cestovat za sportem, poznáním nebo má jiné představy. Dovolenou na míru tvoříme jak pro celé skupiny, tak i pro jednotlivce. Velmi populární je cestovat tímto způsobem formou teambuildingu pro ucelení Vašeho firemního týmu.

Jak dovolená na míru může vypadat

Naším klientem může být např. klient (senior), který bude chtít strávit dovolenou v Řecku. Přeje si být ubytovaný v hotelu s výhledem na moře a prioritou je pláž hned vedle hotelu. Stravování požaduje jen formou večeře, neboť není zvyklý snídat. Obědvat bude v nejbližším městečku. Kromě pobytu u moře by se chtěl vydat na nějaký výlet, ale jen polodenní. Takový výlet ale nesmí být moc náročný a měl by ukázat jen to, co klient chce.