Zájezd na Chelsea FC

Chelsea FC

| 6. Března, 2016

Jeden z nejslavnějších fotbalových týmů světa Chelsea FC rovněž patří do skupiny Londýnských elitních klubů. Zakladatelé Chelsea bratři Mearsové byli několikrát před založením klubu na rozcestí rozhodnutí, kdyby se tenkrát rozhodli v jedné ze dvou možností jinak, pravděpodobně by nikdy nevznikl tento slavný klub. Mearsové chtěli zafinancovat stavbu stadionu pro tehdy nejúspěšnější klub Fulham FC. Odkoupily tedy pozemky na jihozápadě Londýna, nedaleko od sídla Fulhamu, aby se klub daleko nestěhoval. Po odkoupení pozemků bratrům přišla nabídka na pře prodej pozemků za účelem těžby nerostných surovin. Nabídka byla tak atraktivní, že bratři dlouho zvažovali, že se vzdají stavby stadionu. Později však zašli za stavitelem tribun a postavili stadion Stamford Bridge a skutečně ho nabídli k pronájmu klubu Fulham FC. Fulham nabídku odmítl s důvodem, že nájemné je příliš vysoké. Bratrům Mearsovým poradil finanční poradce na investice, aby si založili vlastní fotbalový klub, který by nakonec hrací plochu na Stamford Bridge využil. V roce 1905 tak vznikl fotbalový tým Chelsea FC.

Největší zlom v klubu přinesla nedávná změna majitele, když klub koupil Roman Abramovič. Klub se začal prosazovat a prožívá teď své nejlepší období. Chelsea je spojována s kontrovérzním trenérem Josém Mourinhonem, který nedá dopustit na svojí milovanou Chelsea. Fanoušci ze Stamford Bridge zase nedají dopustit na José Mourinha klubu totiž za své 1. tříleté působení přinesl 2 tituly ze tří sezón. Při posledním působení Josého Mourinha se mu ovšem nedařilo, když po vyhraném titulu s týmem, který měl obhajovat titul, bojoval o záchranu. I přes špatné výsledky za svým oblíbeným trenérem stáli. Chelsea je často kritizována pro svoje defenzivní pojetí hry. V Chelsea dlouho chytal český brankář Petr Čech, který zde položil velký základ pro svůj rekord v Premier League v počtu čistých nul.

Chelsea FC – vstupenky

Máte zájem o vstupenky na zápas Chelsea na domácím nebo cizím hřišti? Určitě vám nabídneme lístky různých kategorií na jakýkoliv zápas.

Chelsea FC - letecký zájezd

Díky své rychlosti jsou letecké zájezdy nejoblíbenější. Pokud již máte vstupenku, jsme schopni vám zařídit jen samotnou letenku a případně i ubytování. Pro objednání nás stačí kontaktovat.

Nabízeneé zápasy na Chelsea FC

Chelsea - Leicester

Londýn

13990 Kč/os

Chelsea - Huddersfield

Londýn

11264 Kč/os

Arsenal - Chelsea

Londýn

14690 Kč/os

Vstupenka Na Carabao Cup Chelsea - Bournemouth

Londýn

2490 Kč/os

Chelsea - Watford

Londýn

5619 Kč/os

Vstupenky Na Arsenal - Chelsea

Londýn

9490 Kč/os

Arsenal - Chelsea

Londýn

15835 Kč/os

Chelsea - Tottenham Hotspur

Londýn

16104 Kč/os

Chelsea - Huddersfield

Londýn

4812 Kč/os

Chelsea - Newcastle United

Londýn

9114 Kč/os

Vstupenka Na Chelsea - Huddersfield

Londýn

3490 Kč/os

Vstupenka Na Chelsea - Brighton

Londýn

4390 Kč/os

Vstupenka Na Chelsea - Tottenham Hotspur

Londýn

7090 Kč/os

Chelsea - Newcastle United

Londýn

4543 Kč/os

Whu - Arsenal & Chelsea - Newcastle & Tottenham - Man Utd

Londýn

25290 Kč/os

Chelsea - West Ham United

Londýn

5888 Kč/os

Vstupenka Na Chelsea - Leicester

Londýn

6490 Kč/os

Crystal Palace - Chelsea

Londýn

15990 Kč/os

Chelsea - Tottenham Hotspur

Londýn

14990 Kč/os

Chelsea - Brighton

Londýn

4812 Kč/os

Chelsea - Burnley

Londýn

5619 Kč/os

Vstupenka Na Chelsea - Newcastle

Londýn

4390 Kč/os

Chelsea - Wolverhampton

Londýn

11690 Kč/os

Chelsea - Watford

Londýn

13790 Kč/os

Chelsea - Huddersfield

Londýn

9190 Kč/os