Zájezd na Chelsea FC

Chelsea FC

| 6. Března, 2016

Jeden z nejslavnějších fotbalových týmů světa Chelsea FC rovněž patří do skupiny Londýnských elitních klubů. Zakladatelé Chelsea bratři Mearsové byli několikrát před založením klubu na rozcestí rozhodnutí, kdyby se tenkrát rozhodli v jedné ze dvou možností jinak, pravděpodobně by nikdy nevznikl tento slavný klub. Mearsové chtěli zafinancovat stavbu stadionu pro tehdy nejúspěšnější klub Fulham FC. Odkoupily tedy pozemky na jihozápadě Londýna, nedaleko od sídla Fulhamu, aby se klub daleko nestěhoval. Po odkoupení pozemků bratrům přišla nabídka na pře prodej pozemků za účelem těžby nerostných surovin. Nabídka byla tak atraktivní, že bratři dlouho zvažovali, že se vzdají stavby stadionu. Později však zašli za stavitelem tribun a postavili stadion Stamford Bridge a skutečně ho nabídli k pronájmu klubu Fulham FC. Fulham nabídku odmítl s důvodem, že nájemné je příliš vysoké. Bratrům Mearsovým poradil finanční poradce na investice, aby si založili vlastní fotbalový klub, který by nakonec hrací plochu na Stamford Bridge využil. V roce 1905 tak vznikl fotbalový tým Chelsea FC.

Největší zlom v klubu přinesla nedávná změna majitele, když klub koupil Roman Abramovič. Klub se začal prosazovat a prožívá teď své nejlepší období. Chelsea je spojována s kontrovérzním trenérem Josém Mourinhonem, který nedá dopustit na svojí milovanou Chelsea. Fanoušci ze Stamford Bridge zase nedají dopustit na José Mourinha klubu totiž za své 1. tříleté působení přinesl 2 tituly ze tří sezón. Při posledním působení Josého Mourinha se mu ovšem nedařilo, když po vyhraném titulu s týmem, který měl obhajovat titul, bojoval o záchranu. I přes špatné výsledky za svým oblíbeným trenérem stáli. Chelsea je často kritizována pro svoje defenzivní pojetí hry. V Chelsea dlouho chytal český brankář Petr Čech, který zde položil velký základ pro svůj rekord v Premier League v počtu čistých nul.

Chelsea FC – vstupenky

Máte zájem o vstupenky na zápas Chelsea na domácím nebo cizím hřišti? Určitě vám nabídneme lístky různých kategorií na jakýkoliv zápas.

Chelsea FC - letecký zájezd

Díky své rychlosti jsou letecké zájezdy nejoblíbenější. Pokud již máte vstupenku, jsme schopni vám zařídit jen samotnou letenku a případně i ubytování. Pro objednání nás stačí kontaktovat.

Nabízeneé zápasy na Chelsea FC

Vstupenka Na Chelsea - Watford

Londýn

6190 Kč/os

Vstupenka Na Chelsea - West Ham United

Londýn

6190 Kč/os

Vstupenka Na Chelsea - Wolverhampton

Londýn

5190 Kč/os

Chelsea - Watford

Londýn

13990 Kč/os

Vstupenka Na Finále Carabao Cup

Londýn

1990 Kč/os

Chelsea - West Ham United

Londýn

5874 Kč/os

Chelsea - Burnley

Londýn

13990 Kč/os

Chelsea - Wolverhampton

Londýn

11990 Kč/os

Chelsea - Tottenham Hotspur

Londýn

16066 Kč/os

Chelsea - Watford

Londýn

5606 Kč/os

Chelsea - West Ham United

Londýn

11990 Kč/os

Vstupenka Na Chelsea - Tottenham Hotspur

Londýn

8890 Kč/os

Chelsea - Burnley

Londýn

5606 Kč/os

Chelsea - Tottenham Hotspur

Londýn

9629 Kč/os

Vstupenka Na Chelsea - Malmö

Londýn

4490 Kč/os

Vstupenka Na Chelsea - Brighton

Londýn

2690 Kč/os

Chelsea - Tottenham Hotspur

Londýn

14990 Kč/os

Vstupenka Na Chelsea - Burnley

Londýn

5290 Kč/os

Chelsea - Wolverhampton

Londýn

5337 Kč/os

Vstupenka Na Chelsea - Manchester United

Londýn

5990 Kč/os

Barcelo Arenas Blancas

Varadero

34040 Kč/os

Be Live Experience Tuxpan

Varadero

35198 Kč/os

Labranda Varadero Resort

Varadero

38650 Kč/os

Memories Varadero Beach Resort

Varadero

37340 Kč/os

Villa Tortuga Hotel

Varadero

35180 Kč/os