Zájezd na Chelsea FC

Chelsea FC

| 6. Března, 2016

Jeden z nejslavnějších fotbalových týmů světa Chelsea FC rovněž patří do skupiny Londýnských elitních klubů. Zakladatelé Chelsea bratři Mearsové byli několikrát před založením klubu na rozcestí rozhodnutí, kdyby se tenkrát rozhodli v jedné ze dvou možností jinak, pravděpodobně by nikdy nevznikl tento slavný klub. Mearsové chtěli zafinancovat stavbu stadionu pro tehdy nejúspěšnější klub Fulham FC. Odkoupily tedy pozemky na jihozápadě Londýna, nedaleko od sídla Fulhamu, aby se klub daleko nestěhoval. Po odkoupení pozemků bratrům přišla nabídka na pře prodej pozemků za účelem těžby nerostných surovin. Nabídka byla tak atraktivní, že bratři dlouho zvažovali, že se vzdají stavby stadionu. Později však zašli za stavitelem tribun a postavili stadion Stamford Bridge a skutečně ho nabídli k pronájmu klubu Fulham FC. Fulham nabídku odmítl s důvodem, že nájemné je příliš vysoké. Bratrům Mearsovým poradil finanční poradce na investice, aby si založili vlastní fotbalový klub, který by nakonec hrací plochu na Stamford Bridge využil. V roce 1905 tak vznikl fotbalový tým Chelsea FC.

Největší zlom v klubu přinesla nedávná změna majitele, když klub koupil Roman Abramovič. Klub se začal prosazovat a prožívá teď své nejlepší období. Chelsea je spojována s kontrovérzním trenérem Josém Mourinhonem, který nedá dopustit na svojí milovanou Chelsea. Fanoušci ze Stamford Bridge zase nedají dopustit na José Mourinha klubu totiž za své 1. tříleté působení přinesl 2 tituly ze tří sezón. Při posledním působení Josého Mourinha se mu ovšem nedařilo, když po vyhraném titulu s týmem, který měl obhajovat titul, bojoval o záchranu. I přes špatné výsledky za svým oblíbeným trenérem stáli. Chelsea je často kritizována pro svoje defenzivní pojetí hry. V Chelsea dlouho chytal český brankář Petr Čech, který zde položil velký základ pro svůj rekord v Premier League v počtu čistých nul.

Chelsea FC – vstupenky

Máte zájem o vstupenky na zápas Chelsea na domácím nebo cizím hřišti? Určitě vám nabídneme lístky různých kategorií na jakýkoliv zápas.

Chelsea FC - letecký zájezd

Díky své rychlosti jsou letecké zájezdy nejoblíbenější. Pokud již máte vstupenku, jsme schopni vám zařídit jen samotnou letenku a případně i ubytování. Pro objednání nás stačí kontaktovat.

Nabízeneé zápasy na Chelsea FC

Allegro Palma Real

Varadero

34300 Kč/os

Melia Jardines Del Rey

Cayo Coco

37600 Kč/os

Horizontes Batey Don Pedro (Playa Larga)

29600 Kč/os

Be Live Experience Turquesa

Varadero

35700 Kč/os

Bella Habana Aeropuerto

La Habana (Havana)

29500 Kč/os

Be Live City Copacabana, Grand Memories Varadero

La Habana (Havana)

38600 Kč/os

Islazul San Alejandro

La Habana (Havana)

29500 Kč/os

Be Live City Copacabana, Grand Memories Varadero

La Habana (Havana)

36800 Kč/os

Horizontes Playa Larga (Playa Larga)

27300 Kč/os

Tryp Cayo Coco

Cayo Coco

34500 Kč/os

Grand Bahia Principe Punta Cana

Punta Cana

38903 Kč/os

Catalonia Bávaro Beach

Punta Cana

38595 Kč/os

Catalonia Bávaro Beach

Punta Cana

38595 Kč/os

Riu Naiboa

Punta Cana

37310 Kč/os

Flamboyan

Punta Cana

38800 Kč/os

Sorea Trigan

Vysoké Tatry

6544 Kč/os

Pension Koliba

Oravské Beskydy

920 Kč/os

Sorea Hutník Ii.

Vysoké Tatry

10520 Kč/os

Sorea Hutník Ii.

Vysoké Tatry

10520 Kč/os

Sorea Snp

Nízké Tatry

9070 Kč/os

Sorea Trigan

Vysoké Tatry

10580 Kč/os

Sorea Urán

Vysoké Tatry

5810 Kč/os

Sorea Trigan

Vysoké Tatry

10485 Kč/os

Sorea Titris

Vysoké Tatry

4470 Kč/os

Apartmány Koliba Kamzík

Vysoké Tatry

7245 Kč/os