Zájezd na Chelsea FC

Chelsea FC

| 6. Března, 2016

Jeden z nejslavnějších fotbalových týmů světa Chelsea FC rovněž patří do skupiny Londýnských elitních klubů. Zakladatelé Chelsea bratři Mearsové byli několikrát před založením klubu na rozcestí rozhodnutí, kdyby se tenkrát rozhodli v jedné ze dvou možností jinak, pravděpodobně by nikdy nevznikl tento slavný klub. Mearsové chtěli zafinancovat stavbu stadionu pro tehdy nejúspěšnější klub Fulham FC. Odkoupily tedy pozemky na jihozápadě Londýna, nedaleko od sídla Fulhamu, aby se klub daleko nestěhoval. Po odkoupení pozemků bratrům přišla nabídka na pře prodej pozemků za účelem těžby nerostných surovin. Nabídka byla tak atraktivní, že bratři dlouho zvažovali, že se vzdají stavby stadionu. Později však zašli za stavitelem tribun a postavili stadion Stamford Bridge a skutečně ho nabídli k pronájmu klubu Fulham FC. Fulham nabídku odmítl s důvodem, že nájemné je příliš vysoké. Bratrům Mearsovým poradil finanční poradce na investice, aby si založili vlastní fotbalový klub, který by nakonec hrací plochu na Stamford Bridge využil. V roce 1905 tak vznikl fotbalový tým Chelsea FC.

Největší zlom v klubu přinesla nedávná změna majitele, když klub koupil Roman Abramovič. Klub se začal prosazovat a prožívá teď své nejlepší období. Chelsea je spojována s kontrovérzním trenérem Josém Mourinhonem, který nedá dopustit na svojí milovanou Chelsea. Fanoušci ze Stamford Bridge zase nedají dopustit na José Mourinha klubu totiž za své 1. tříleté působení přinesl 2 tituly ze tří sezón. Při posledním působení Josého Mourinha se mu ovšem nedařilo, když po vyhraném titulu s týmem, který měl obhajovat titul, bojoval o záchranu. I přes špatné výsledky za svým oblíbeným trenérem stáli. Chelsea je často kritizována pro svoje defenzivní pojetí hry. V Chelsea dlouho chytal český brankář Petr Čech, který zde položil velký základ pro svůj rekord v Premier League v počtu čistých nul.

Chelsea FC – vstupenky

Máte zájem o vstupenky na zápas Chelsea na domácím nebo cizím hřišti? Určitě vám nabídneme lístky různých kategorií na jakýkoliv zápas.

Chelsea FC - letecký zájezd

Díky své rychlosti jsou letecké zájezdy nejoblíbenější. Pokud již máte vstupenku, jsme schopni vám zařídit jen samotnou letenku a případně i ubytování. Pro objednání nás stačí kontaktovat.

Nabízeneé zápasy na Chelsea FC

Villa Tortuga

Varadero

31100 Kč/os

Mirazul/eulalia

La Habana (Havana)

33600 Kč/os

Starfish Monte Habana, San Diego De Los Baňos

La Habana (Havana)

37200 Kč/os

Acuazul/varazul/villa Sotavento

Varadero

38100 Kč/os

Finca Ma Dolores

36000 Kč/os

Deauville

La Habana (Havana)

35600 Kč/os

Iberostar Playa Alameda - Adults Only

Varadero

39000 Kč/os

Be Live City Copacabana, Club Kawama, Villa Tortuga

Varadero

36200 Kč/os

Be Live City Copacabana, Be Live Experience Tuxpan

Varadero

36100 Kč/os

Memories Miramar Habana

38700 Kč/os

Hotel Bahia Principe Grand Bavaro

Punta Cana

38909 Kč/os

Arena Blanca

Punta Cana

34841 Kč/os

The Mt Hotel

Punta Cana

37300 Kč/os

Be Live Collection Punta Cana

Punta Cana

38300 Kč/os

Hotel Catalonia Bavaro Beach & Golf Resort

Punta Cana

36279 Kč/os

Hotel Sorea Trigan

Štrbské pleso

10150 Kč/os

Hotel Sorea Máj

Nízké Tatry

3240 Kč/os

Jasná - Ski & Wellness Residence Družba

Nízké Tatry

2205 Kč/os

Hotel Sorea Hutník I.

Vysoké Tatry

7185 Kč/os

Hotel Rotunda

Nízké Tatry

5920 Kč/os

Hotel Ski & Wellness Residence Družba

Nízké Tatry

4195 Kč/os

Hotel Rotunda

Nízké Tatry

8880 Kč/os

Hotel Sorea Snp

Nízké Tatry

5970 Kč/os

Hotel Rotunda

Nízké Tatry

5920 Kč/os

Hotel Sorea Trigan

Štrbské pleso

11690 Kč/os