Zájezd na FC Bayern Mnichov

FC Bayern Mnichov

| 6. Března, 2016

Nejslavnější a nejúspěšnější klub ze sousedního Německa. Německý tým v Bundes lize předvádí naprostou suverenitu a sbírá tituly jeden za druhým. Německý velkoklub má jeden z největších rozpočtů a to je důvod proč má Bayern jednu z nejkvalitnějších soupisek v Evropě. Hodně hráčů Německé reprezentace je povoláno právě z Bayernu.

Bayern hraje na stadionu nesoucí název Allianz Aréna. Allianz Aréna je nová multifunkční aréna otevřena v dubnu 2005. V Allianz Aréně, ale Bayern nehraje jediný své domácí zápasy. V Allianz Aréně hraje domácí zápasy Bayern Mnichov a dále jejich městský rival Mnichov 1860 tento tým však nepatří mezi elitu Německých klubů a hraje pouze 2. Bundes ligu.

Stadionu se přezdívá nafukovací člun, kvůli vnějšímu vzhledu, kde je celý stadion obklopen bílými „polštáři“. Polštáře dokáží měnit barvu podle týmu, který zrovna hraje svůj domácí zápas. Stadion tedy mění barvy na Modro červenou bílou a modrou. Bílá barva slouží i pro případ, že stadion zrovna slouží pro mezinárodní zápasy a tudíž Německá reprezentace.

Mezi další rivaly Bayernu patří 1.FC Norimberk a v poslední době i Dortmund. Borussia Dortmund je jeden z mála Neměckých týmu, který dokáže s Bayernem držet krok, a hlavně kvůli tomu jsou tyto zápasy tolik pikantní. Zajímavostí je, že Dortmund byl nedaleko od krachu a tím zániku klubu. Bayern Mnichov zorganizoval exhibiční zápas, kde všechny výdělky šli na účet Borussie Dortmund a tím pomohli odvrátit krach. Bayern Mnichov hraje takové exhibiční zápasy pro Německé kluby, které jsou ve finanční tísni, aby jim alespoň částečně pomohl odvrátit finanční krizi. Samotný klub zažil podobné nesnáze v 80. letech.

FC Bayern Mnichov – vstupenky

Máte zájem o vstupenky na zápas Bayernu na domácím nebo cizím hřišti? Určitě vám nabídneme lístky různých kategorií na jakýkoliv zápas.

FC Bayern Mnichov autobusový zájezd

Cesta autobusem na fotablové zápasy je velmi populární. Nejen že se jedná o nejlevnější způsob cestování, ale pokud pojedete fun busem, tak můžete sdílet své zážitky před a po zápase s ostatními fotbalovými nadšenci.

FC Bayern Mnichov - letecký zájezd

Správným výběrem letu můžete přiletět těsně před zápasem a ihned po zápase odletět zase zpět domu. Buď si u nás můžete objednat kompletní zájezd se vstupenkou a letenkou, nebo pouze jednotlivé položky. Pro objednání nás stačí kontaktovat.

Nabízeneé zápasy na Bayern Mnichov

Be Live City Copacabana, Grand Memories Varadero

La Habana (Havana)

38600 Kč/os

Melia Las Dunas

Cayo Santa Maria

38200 Kč/os

Dos Mares

Varadero

29200 Kč/os

E Velasco (Matanzas)

30800 Kč/os

Be Live City Copacabana, Grand Memories Varadero

La Habana (Havana)

37700 Kč/os

Be Live City Copacabana, Grand Memories Varadero

La Habana (Havana)

35800 Kč/os

Be Live City Copacabana, Grand Memories Varadero

La Habana (Havana)

37800 Kč/os