Zájezd na Arsenal Londýn FC

Arsenal Londýn FC

| 6. Března, 2016

Arsenal se těší největší podpoře, jako zahraničnímu týmu u nás v tuzemsku. Společně s největším rivalem s Tottenhamem sídlí na severu Londýna. Nenávist mezi fanoušky obou táborů se počítá mezi největší v Evropě, a proto jsou zápasy s kohouty ostře sledované. V Londýně sídlí ještě spoustu profesionálních týmu, které se drží na špici výkonosti a i kvůli tomu můžou kanonýři hrát v jedné sezóně až 10 derby.

Arsenal založený v roce 1886 měl původně domácí stadion na jihovýchodě Londýna a až v roce 1913 se přesunul na slavné Highbury, kde psal svoje nejslavnější dějiny, právě na tomto stadionu se stal historicky nejúspěšnějším týmem v Londýně. V první i poslední sezóně hrané na tomto stadionu se Arsenal představoval v rudých dresech. V té 1. sezóně na Highbury to byla pro klub normální kombinace barev a to až do roku 1933, kdy kanonýři začali oblékat červeno bíle dresy. V té poslední sezóně na Highbury oblékal rudé dresy kvůli symbolice a rozloučení se svým starým stadionem. Rudé dresy se staly předlohou pro klubové barvy pražské Sparty, kdy jeden příběh vypráví o zaslání sady dresů z Londýna a ta druhá pouze o inspiraci dresů nadšenými zakladateli tehdejší Sparty.

Arsenal se znovu stěhoval v roce 2006 na nově postavený moderní Emirates stadium. Stadion je nedaleko od stařičkého Highbury a vedle něj stojí socha Thieryho Henryho. Pro klub bylo postavení Emirates stadium velká investice a aby jí splatil, jsou nyní ceny lístků jedny z nejvyšších na ostrovech. Arsenalu fandí spoustu celebrit mezi nejpopulárnější, patří Anglická královna Alžběta II. V sezóně 2015/2016 přestoupil ke kanonýrům Petr Čech, počet českých legionářů se rozrostl na dva, v týmu je již dlouhodobě Tomáš Rosický. Z hráčů v týmu nepůsobí nikdo déle. Trenér Arséne Wenger v týmu působí od roku 1996 (nejdéle sloužící trenér pod jedním klubem v top 5 soutěžích v Evropě).

Arsenal Londýn FC – vstupenky

Máte zájem o vstupenky na zápas Arsenalu na domácím nebo cizím hřišti? Určitě vám nabídneme lístky různých kategorií na jakýkoliv zápas.

Arsenal Londýn FC autobusový zájezd

Cesta autobusem na fotablové zápasy je velmi populární. Nejen že se jedná o nejlevnější způsob cestování, ale pokud pojedete fun busem, tak můžete sdílet své zážitky před a po zápase s ostatními fotbalovými nadšenci.

Arsenal Londýn FC - letecký zájezd

I když se jedná o dražší variantu, letecky budete na vybraném zápase nejrychleji. Pro objednání nás stačí kontaktovat.

Nabízeneé zápasy na Arsenal Londýn FC

Plaza

38800 Kč/os

Be Live City Copacabana, Be Live Collection Cayo Santa María (Ex. Golden Tulip Aguas Claras Resort)

Cayo Santa Maria

37400 Kč/os

Iberostar Parque Central, Iberostar Daiquirí

Cayo Coco

38600 Kč/os

Islazul Paseo

La Habana (Havana)

37200 Kč/os

Neptuno -Tritón

La Habana (Havana)

30600 Kč/os

Club Atlántico

La Habana (Havana)

35600 Kč/os

Neptuno -Tritón

La Habana (Havana)

28600 Kč/os

Club Acuario

La Habana (Havana)

33200 Kč/os

Club Atlántico

La Habana (Havana)

26900 Kč/os

E. Velasco

Varadero

38200 Kč/os

Grand Bahia Principe Turquesa

Punta Cana

38200 Kč/os

Club Caribe Princess Beach Resort & Spa

Punta Cana

38576 Kč/os

The Mt Hotel

Punta Cana

37100 Kč/os

Hotel Catalonia Bavaro Beach & Golf Resort

Punta Cana

36279 Kč/os

Whala! Bavaro

Punta Cana

33810 Kč/os

Hotel Rotunda

Nízké Tatry

5920 Kč/os

Wellness Hotel Borovica

Štrbské pleso

5290 Kč/os