Zájezd na Arsenal Londýn FC

Arsenal Londýn FC

| 6. Března, 2016

Arsenal se těší největší podpoře, jako zahraničnímu týmu u nás v tuzemsku. Společně s největším rivalem s Tottenhamem sídlí na severu Londýna. Nenávist mezi fanoušky obou táborů se počítá mezi největší v Evropě, a proto jsou zápasy s kohouty ostře sledované. V Londýně sídlí ještě spoustu profesionálních týmu, které se drží na špici výkonosti a i kvůli tomu můžou kanonýři hrát v jedné sezóně až 10 derby.

Arsenal založený v roce 1886 měl původně domácí stadion na jihovýchodě Londýna a až v roce 1913 se přesunul na slavné Highbury, kde psal svoje nejslavnější dějiny, právě na tomto stadionu se stal historicky nejúspěšnějším týmem v Londýně. V první i poslední sezóně hrané na tomto stadionu se Arsenal představoval v rudých dresech. V té 1. sezóně na Highbury to byla pro klub normální kombinace barev a to až do roku 1933, kdy kanonýři začali oblékat červeno bíle dresy. V té poslední sezóně na Highbury oblékal rudé dresy kvůli symbolice a rozloučení se svým starým stadionem. Rudé dresy se staly předlohou pro klubové barvy pražské Sparty, kdy jeden příběh vypráví o zaslání sady dresů z Londýna a ta druhá pouze o inspiraci dresů nadšenými zakladateli tehdejší Sparty.

Arsenal se znovu stěhoval v roce 2006 na nově postavený moderní Emirates stadium. Stadion je nedaleko od stařičkého Highbury a vedle něj stojí socha Thieryho Henryho. Pro klub bylo postavení Emirates stadium velká investice a aby jí splatil, jsou nyní ceny lístků jedny z nejvyšších na ostrovech. Arsenalu fandí spoustu celebrit mezi nejpopulárnější, patří Anglická královna Alžběta II. V sezóně 2015/2016 přestoupil ke kanonýrům Petr Čech, počet českých legionářů se rozrostl na dva, v týmu je již dlouhodobě Tomáš Rosický. Z hráčů v týmu nepůsobí nikdo déle. Trenér Arséne Wenger v týmu působí od roku 1996 (nejdéle sloužící trenér pod jedním klubem v top 5 soutěžích v Evropě).

Arsenal Londýn FC – vstupenky

Máte zájem o vstupenky na zápas Arsenalu na domácím nebo cizím hřišti? Určitě vám nabídneme lístky různých kategorií na jakýkoliv zápas.

Arsenal Londýn FC autobusový zájezd

Cesta autobusem na fotablové zápasy je velmi populární. Nejen že se jedná o nejlevnější způsob cestování, ale pokud pojedete fun busem, tak můžete sdílet své zážitky před a po zápase s ostatními fotbalovými nadšenci.

Arsenal Londýn FC - letecký zájezd

I když se jedná o dražší variantu, letecky budete na vybraném zápase nejrychleji. Pro objednání nás stačí kontaktovat.

Nabízeneé zápasy na Arsenal Londýn FC

Iberostar Tainos

Varadero

38800 Kč/os

Valentin El Patriarca Varadero

Varadero

37000 Kč/os

H10 Habana Panorama

La Habana (Havana)

37500 Kč/os

Memories Paraiso Beach Resort

Cayo Santa Maria

37000 Kč/os

Be Live City Copacabana, Grand Memories Varadero

La Habana (Havana)

38000 Kč/os

Be Live Experience Tropical

Varadero

34900 Kč/os

Las Yagrumas

La Habana (Havana)

25300 Kč/os

Memories Varadero Beach Resort

Varadero

30500 Kč/os

Grand Bahia Principe Punta Cana

Punta Cana

38903 Kč/os

Catalonia Gran Dominicus

Bayahibe

38595 Kč/os

Catalonia Bávaro Beach

Punta Cana

38595 Kč/os

Riu Naiboa

Punta Cana

37310 Kč/os

Catalonia Bávaro Beach

Punta Cana

38595 Kč/os

Sorea Ľubovňa

Východní Slovensko

3280 Kč/os

Sorea Snp

Nízké Tatry

7010 Kč/os

Ski & Wellness Residence Družba

Nízké Tatry

2388 Kč/os

Sorea Urán

Vysoké Tatry

3295 Kč/os