Zájezd na Arsenal Londýn FC

Arsenal Londýn FC

| 6. Března, 2016

Arsenal se těší největší podpoře, jako zahraničnímu týmu u nás v tuzemsku. Společně s největším rivalem s Tottenhamem sídlí na severu Londýna. Nenávist mezi fanoušky obou táborů se počítá mezi největší v Evropě, a proto jsou zápasy s kohouty ostře sledované. V Londýně sídlí ještě spoustu profesionálních týmu, které se drží na špici výkonosti a i kvůli tomu můžou kanonýři hrát v jedné sezóně až 10 derby.

Arsenal založený v roce 1886 měl původně domácí stadion na jihovýchodě Londýna a až v roce 1913 se přesunul na slavné Highbury, kde psal svoje nejslavnější dějiny, právě na tomto stadionu se stal historicky nejúspěšnějším týmem v Londýně. V první i poslední sezóně hrané na tomto stadionu se Arsenal představoval v rudých dresech. V té 1. sezóně na Highbury to byla pro klub normální kombinace barev a to až do roku 1933, kdy kanonýři začali oblékat červeno bíle dresy. V té poslední sezóně na Highbury oblékal rudé dresy kvůli symbolice a rozloučení se svým starým stadionem. Rudé dresy se staly předlohou pro klubové barvy pražské Sparty, kdy jeden příběh vypráví o zaslání sady dresů z Londýna a ta druhá pouze o inspiraci dresů nadšenými zakladateli tehdejší Sparty.

Arsenal se znovu stěhoval v roce 2006 na nově postavený moderní Emirates stadium. Stadion je nedaleko od stařičkého Highbury a vedle něj stojí socha Thieryho Henryho. Pro klub bylo postavení Emirates stadium velká investice a aby jí splatil, jsou nyní ceny lístků jedny z nejvyšších na ostrovech. Arsenalu fandí spoustu celebrit mezi nejpopulárnější, patří Anglická královna Alžběta II. V sezóně 2015/2016 přestoupil ke kanonýrům Petr Čech, počet českých legionářů se rozrostl na dva, v týmu je již dlouhodobě Tomáš Rosický. Z hráčů v týmu nepůsobí nikdo déle. Trenér Arséne Wenger v týmu působí od roku 1996 (nejdéle sloužící trenér pod jedním klubem v top 5 soutěžích v Evropě).

Arsenal Londýn FC – vstupenky

Máte zájem o vstupenky na zápas Arsenalu na domácím nebo cizím hřišti? Určitě vám nabídneme lístky různých kategorií na jakýkoliv zápas.

Arsenal Londýn FC autobusový zájezd

Cesta autobusem na fotablové zápasy je velmi populární. Nejen že se jedná o nejlevnější způsob cestování, ale pokud pojedete fun busem, tak můžete sdílet své zážitky před a po zápase s ostatními fotbalovými nadšenci.

Arsenal Londýn FC - letecký zájezd

I když se jedná o dražší variantu, letecky budete na vybraném zápase nejrychleji. Pro objednání nás stačí kontaktovat.

Nabízeneé zápasy na Arsenal Londýn FC

Arsenal - Valencia

Londýn

12990 Kč/os

Vstupenky Na Arsenal - Valencia

Londýn

4990 Kč/os

Arsenal - Brighton

Londýn

15990 Kč/os

Vstupenky Na Arsenal - Brighton

Londýn

7890 Kč/os

Sol Sirenas Coral

Varadero

35600 Kč/os

Club Acuario

La Habana (Havana)

38800 Kč/os

Sol Sirenas Coral

Varadero

29900 Kč/os

Be Live City Copacabana, Club Kawama, Villa Tortuga

La Habana (Havana)

36800 Kč/os

Lincoln

La Habana (Havana)

34300 Kč/os

Meliá Las Américas

Varadero

38800 Kč/os

Neptuno -Tritón

La Habana (Havana)

27500 Kč/os

Brisas Trinidad Del Mar

35980 Kč/os

Club Atlántico

La Habana (Havana)

28690 Kč/os

Islazul San Alejandro

La Habana (Havana)

29500 Kč/os

Grand Palladium Bavaro Suites Resort & Spa

Punta Cana

36062 Kč/os

Blue Bay Villas Doradas Beach

Puerto Plata

35520 Kč/os

Viva Wyndham Dominicus Palace

Bayahibe

31212 Kč/os