Allinclusive

Co potřebujete vědět o Allinclusive

| 2. Října, 2015

All inclusive je v dnešní době asi nejčastěji vyhledávanou službou u zájezdů. Jedná se o typ stravování v hotelech s překladem:,,Vše zahrnuté v ceně“. Připravený hotelový seznam položek (jídla a nápojů) zaevidovaných dohromady, kdy klient s all inclusive režimem má tyto položky zdarma v ceně pokoje, samozřejmě pokud si klient chce objednat all inclusive, musí si doplatit předem stanovenou částku. All inclusive se zabývá hlavně jídlem a nápoji, což znamená, že v jsou snídaně, obědy, večeře a v nadstandartních hotelech se klienti mohou najíst něčeho malého i například u bazénu na baru nebo v kantýně. All inclusive zahrnuje opravdu pestrý výběr položek k jídlu a nápojů, na snídaních si můžete objednat od banánu po omeletu, či volské oko, to samé platí i pro obědy a večeře. Ale pozor, ve většině hotelích all inclusive nezahrnuje alkoholické nápoje a jestli ano, cocktail se bude skládat z poněkud lacinějších surovin, takže je lepší si občas za pořádný drink pár dolarů, či euro doplatit.

Allinclusive

Ultra all inclusive

Další kategorií je ultra all inclusive, to znamená, že se jedná o velmi bohaté stravování během zájezdu, které zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, občerstvení během dne, neomezené množství alko a nealko nápojů místní výroby, a vybrané druhy importovaných alkoholických nápojů (whisky, Bacardi, Campari, Tequila, Martini). Snack bar k dispozici 24 hodin denně. Lehátka a slunečníky zdarma + některé vybrané sportovní a oddechové aktivity v ceně (tenis, squasch, gold, sauna)

Výhody a nevýhody all inclusive

Výhody

Po celou dobu zájezdu máte neomezený přístup k jídlu a pití s velmi širokým výběrem. Vše je soustředěno na jednom místě. Nemusíte tak trávit Váš čas sháněním potravin v místních restauracích a obchodech.

Neýhody

Nevýhodou zájezdu allinclusive je podstatně vyšší cena. Často se stává, že klient neopustí hotel a neprožije další zážitky. Také neochutná speciality místní kuchyně dané destinace.

Upozornění

Ne každý hotel má své vlastní podmínky pro uplatňování all inclusive a nemusí proto platit vše, co zde uvádíme. Shrnujeme pouze to, co je charakteristické pro většinu hotelů. Při sjednávání podmínek se dobře informujte v cestovní kanceláři. Nenechte se napálit a kontaktujte nás pro zařízení dovolené.