Blog Čezproky

Mallorca výlety - kam se podívat na Mallorce

Last minute

Těšíte se na dovolenou u moře a chtěli byste jí okořenit nějakými atrakcemi, výlety na Mallorce?

Číst více ›

Autosalon Paříž 2018

Autosalon Paříž 2018

Je před námi další autosalon v Paříži a my vás zveme na naše zájezdy. Již v říjnu tak uvidíme top z motorshow.

Číst více ›

Zájezd na Chelsea Fc

Euro 2016

Objednejte si samotnou vstupenku nebo celý zájezd na fotbalové zápasy Chelsea s dalšími oblíbenými týmy.

Číst více ›

Zájezd na Arsenal Fc

Euro 2016

Fotbalové zápasy Premiere League jsou velice oblíbené i mezi českými fanoušky. Právě proto vám nabízíme navštívit plný stadion na zápasech arsenalu.

Číst více ›

Zájezd na Fc Barcelona

Euro 2016

Nově jsme vám umožnili objednat si u nás žádané zájezdy a vstupenky na zápasy Fc Barcelony, které doporučujeme spojit i s prohlídkou města.

Číst více ›

Zájezd na Bayern Mnichov

Euro 2016

Pojeďte se s námi podívat do Německého Mnichova, jak bude hrát místní fotbalový tým Bayern Mnichov.

Číst více ›

Euro 2016

Euro 2016

Pečlivě se připravujeme na fotbalové zápasy Euro 2016. Máme koupené lístky na nejzajímavější zápasy a přípravíme vám na požádání celý zájezd.

Číst více ›

Euro 2016 - Skupina A

Euro 2016

Zajímáte se o Euro 2016? Podívejte se na přehled skupiny A. Máte zájem o lístky na nějaký zápas? Určitě nás neváhejte kontaktovat.

Číst více ›

Euro 2016 - Skupina B

Euro 2016

Připravili jsme pro vás krátky přehled o skupině B. Máte zájem o lístky na nějaký zápas? Určitě nás neváhejte kontaktovat.

Číst více ›

Euro 2016 - Skupina C

Euro 2016

V odkazu najdete krátký přehled o skupině C, která bude hrát na Euru 2016. Máte zájem o lístky na nějaký zápas? Určitě nás neváhejte kontaktovat.

Číst více ›

Euro 2016 - Skupina D

Euro 2016

Kromě dalších týmu v této skupině hraje o postup i Česká Republika. Určitě nezapomeňte fandit a jeďte podpořit náš tým naživo. Máte zájem o lístky na nějaký zápas? Určitě nás neváhejte kontaktovat.

Číst více ›

Euro 2016 - Skupina E

Euro 2016

Zajímavě nalosovaná skupina pro Euro 2016. Čtěte více o skupině E.Máte zájem o lístky na nějaký zápas? Určitě nás neváhejte kontaktovat.

Číst více ›

Euro 2016 - Skupina F

Euro 2016

Ve skupině F bude hrát Portugalsko v čele s Cristianem Ronaldem a celý tým udělá maximum pro výhru. Máte zájem o lístky na nějaký zápas? Určitě nás neváhejte kontaktovat.

Číst více ›

Stadiony na Euru 2016

Euro 2016

Připravili jsme seznam stadionu, na kterých se bude hrát Euro 2016. Čtěte jejich zajímavosti.

Číst více ›

Lyžování v Evropě

Lyžování po Evropě

Hledáte, kam si zalyžovat v Evropě? Nechte se inspirovat naším článekm, kde najdete název nejlepších sjezdovek a kam se za nimi vydat. Pomůžeme vám se zařízením zájezdu nebo si můžete vybrat z katalogu.

Číst více ›

Zimní sezóna

Zimní sezóna

S blížící se zimou zahajujeme nabídku pro zimní sezónu 2015. Najdete zde katalogové zájezdy za exotikou a lyžováním. Pro náročnější klienty sestavujeme vlastní zájezdy na míru podle individuálních požadavků.

Číst více ›

Víkend v Benátkách

Benátky

Rádi bychom se s vámi podělili o velmi oblíbený zájezd, který jsme vytvořili. Již několikrát jsme realizovali připravený program na víkend v Benátkách a naši klienti si ho chválí.

Číst více ›

Exotická dovolená

Exotická dovolená

Každou zimu Češi vyhledávají exotickou dovolenou za teplem a odpočinkem. Nabízíme zájezdy do různých zemí světa, kde zima určitě nebude.

Číst více ›

Lyžování v Kanadě

Lyžování v Kanadě

Lyžování v blízkých zemích jako je Rakousko nebo Francie je sice kvalitní a na spoustě míst bezchybné, ale všechny sjezdovky a podmínky jsou velice podobné. Lyžování v Kanadě vás bude určitě zajímat a velmi nadchne.

Číst více ›

Vše co potřebujete vědět o Egyptu

Egypt

Udělali jsme kompletní redesign tohoto webu a nyní se chceme s našimi postřehy podělit i s vámi. Tento web zaměřený výhradně na Egypt vám ukáže vše, co potřebujete. Už jen pokud hledáte nějaký zájezd, určitě si zde vyberete.

Číst více ›

Poznávací a last minute zájezdy

Poznávací zájezdy last minute

Nabízíme vlastní web na vyhledávání zájezdů nyní i s modernějším vzhledem. Kromě zájezdů zde také najdete několik cestovatelských tipů a rad z našich cest.

Číst více ›

Poznávací zájezd Bali

Bali

Bali je opravdu zajímavá země a také nejoblíbenější destinace celé Indonesie. Poloha v tropickém pásmu zde zajišťuje vysoké teploty a minulost možnost poznávání dalších kultur.

Číst více ›

MS v rugby 2015

Rugby

Pro zájemce nabízíme lístky na prestižní zápasy nejlepších týmů světa v rugby. Skupinové zápasy jsou již téměř za námi, ale čekají nás zápasy finálové, kde se strhne opravdová bitva.

Číst více ›

O teambuildingu

Teambuilding

Přečtěte si více o teambuildingu a jak si ho představujeme my. V rámci článku je i popsaný průběh a pro koho je vlastně vhodný.

Číst více ›

O poznávacích zájezdech

Poznávací zájezdy

V tomto článku popisujeme podrobný průběh poznávacích zájezdů a jaké typy se v oblasti cestování rozlišují. Lidé s málo zkušenostmi s cestováním zde mohou najít cenné rady.

Číst více ›

O last minute zájezdech

Last minute

Určitě jste někdy již četli nebo slyšeli název Last minute. Jak se dočtete je to jeden z nejoblíbenějších zájezdů. Dále zjistíte, co přesně to znamená a jaké jsou výhody i nevýhody.

Číst více ›

O first minute zájezdech

First minute

Cestování na first minute je sice daleko méně obvyklé než last minute zájezdy, ale stejně jsou také dost často používané a cestovní kanceláře ho s oblibou rádi nabízejí.

Číst více ›

All inclusive zájezdy

Allinclusive

I když allinclusive znamená vždy to samé, nemusí to být všude stejné. Čtěte na co si dát pozor a co můžete očekávat, pokud si vyberete zájezd s tímto stravováním.

Číst více ›

Dovolená na míru

Dovolená na míru

Naše cestovní kancelář se věnuje hlavně dovolené na míru. Veliká míra lidí stále neví, co to vlastně znamená a obnáší. Čtěte náš článek a určitě zjistíte, že byste mohli zkusit tento způsob cestování i vy.

Číst více ›