Aerotaxi

Luxus na dosah

Aerotaxi je trend moderní doby, který nabízí veškerý luxus, jaký si můžete přát. Samotné letadlo je vybaveno nejmodernějším vybavením a nabízí tak veškeré pohodlí. Na palubě letadla budou jen spolucestující, které si sami vyberete). Nestane se, že se budete mačkat s cizími lidmi v úzkých a nepohodlných sedačkách běžných dopravních letadel. Na odbavení také nemusíte čekat, protože probíhá odděleně. V letadle máte k dispozici i soukromý bar a můžete se tedy občerstvit, kdy budete chtít. Pokud nastane změna a budete potřeba změnit trasu v průběhu letu, tak to není problém. Zkušení piloti naplánují novou cestu a dostanete se tam, kam právě potřebujete.

Aerotaxi

Nečekejte, leťte

Velikou výhodou je, že nečekáte Vy na letadlo, ale letadlo čeká na vás. Aerotaxi umožňuje lety ve všech ročních období v jakýkoliv čas. Jestli jste potřebovali být na nějaké schůzce, ale všechny letenky pro dané datum jsou již vyprodané anebo neexistuje do dané destinace linkové spojení, aerotaxi Vám umožní nastavit si vlastní letový řád podle potřeby. Navíc je to mnohem rychlejší a pohodlnější, než cesta autem. Nemusíte ani čekat na opozdilce, jak nastoupíte do letadla, hned se letí.

Odkudkoliv kamkoliv

Výhodou aerotaxi je, že díky menším rozměrům letadla je možné přistát na většině letišť. Můžete si vybrat i menší letiště, na kterých běžná dopravní letadla přistávat nemohou a přiblížíte se tak daleko více cílové destinaci. Ušetříte čas i peníze za další cestování z letiště.